Evrak ve Data İmha

Veri İmha Hizmetleri

Günümüzde, kişisel ve kurumsal EVRAK DOKÜMAN ve elektronik verilerin bu denli büyüdüğü bir dünyada, bu verilerin yönetimi, güvenli ve yasal yollardan temizlenmesi çok büyük önem arz ediyor. BASKILI EVRAKLAR Bilgisayar, cep telefonu, tablet ya da sabit disklerdeki dijital veriler sadece kullanılırken değil, çöpe atıldıktan sonra da güvende olmalıdır.

Hard Disk Parçalama;

Veri ortamının kesintisiz ve geri döndürülemez biçimde imha edilmesi için en güvenli yöntem ezme ve parçalama işlemidir. Böylece, daha küçük parçalar ile veriler daha güvenli bir biçimde yok edilir.

Hard disk imha süreci:

Standartlara uygun olarak güvenli veri koruma kaplarının sağlanması

Hard disklerin toplanması, taşınması ve imhası

Yüksek performanslı parçalayıcı ile imha

İmha sürecinin şeffaf raporlaması

İmha işleminin belgelendirilmesi

Talebiniz üzerine ihtiyacınız olan veri imha teklifimizi tarafınıza iletebilir ya da uzmanlarımıza işyerinizde randevu imkanı sağlayabiliriz. Hizmetlerimiz sizi ikna edecektir…

Parçalanmış EVRAK ve Disklerin Geri Dönüşümü;

EVRAK ve Veri depolama cihazı parçalandıktan sonraki hali, geri kazanılabilen kağıt ve değerli metaller içerdiğinden en uygun geri dönüşüm sürecine sokulur.

EVRAK DOKÜMAN ve Elektronik cihazların geri dönüşümü konusunda uzman profesyonel ekibimiz, güvenli veri imhası ve KAĞITLAR ve değerli metal geri kazanımı için parçalanmış diskleri, kağıtları  çevreye duyarlı geri dönüşüm sürecine sokarlar.

Kurulmuş yada kurulacak olan sanayi tesislerinin atık yönetim sistemi ve geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren kuruluşların çevre konusunda ulusal ve global standartları yakalamak zorundadır.

Scholz

Telefon:+90 224 261 30 21Faks:+90 224 261 30 24Email:info@ferroalloysmetal.com Adres:DOSAB Mustafa Karaer Cad. No: 34
16369 OSMANGAZİ / BURSA

Ferro Alloys

Telefon:+90 224 261 30 21Faks:+90 224 261 30 24Email:info@ferroalloysmetal.com Adres:Alaşar Bölgesi 1. Alaşar Cad. No:3/1
16369 OSMANGAZİ / BURSA
Ferro Alloys Metal © 2018 - Bilgi Güvenliği Politikası